در تماس باشید

سوالات متداول درباره محصولات سافتکس

پرتکرارترین پرسش‌ها

سافتکس، برند تخصصی محصولات هایژنیک زنان، بر اساس نیازسنجی‌ ها و خلاءهای موجود در بازار طراحی شده است، تا پاسخگوی نیازهای متفاوت افراد مختلف باشد.

در ادامه برخی از سوالات پرتکرار کاربران درباره محصولات سافتکس را مشاهده می‌کنید.

سوالات متداول

بله در صورت تمایل برای تست محصولات سافتکس می‌توانید با شماره ی 42354310-021 داخلی 341 تماس حاصل فرمایید یا درخواستتان را به صفحه ی رسمی برند سافتکس در اینستاگرام با نام کاربری softexiran ارسال فرمایید.

نوار بهداشتی فلاف ضخیم سافتکس در دو سایز بزرگ و خیلی بزرگ دارای ضخامت 10 میلی‌متر و نوار بهداشتی فلاف نازک با ضخامت نازک با 6 میلی‌متر می‌باشد، نوار بهداشتی ضخیم یا همان فلاف مطابق عادت مصرف کنندگان قدیم تا به امروز و جذب مناسب و زیاد و نوار بهداشتی نازک با حفظ ویژگی‌های نوار بهداشتی ضخیم از جمله جذب بالا ولی با ضخامت کمتر تولید می‌شود. این نوع از نواربهداشتی‌ها با بسته بندی تکی و به صورت سه تا شده عرضه می‌گردند.

بله، ما جهت سهولت خریدهای شما و برای حجم خرید حداقل سه کارتن، یک سری امکانات براتون فراهم کردیم که بتوانیم با بهترین تخفیف محصول مورد نظر شما را درب منزل به دستتان برسانیم،
برای این کار کافیه وارد سایت سافکتس شوید و از قسمت فروشگاهی ثبت سفارش انجام بدید.

طول نوار بهداشتی سایز بزرگ 28 سانتی‌متر و طول نوار بهداشتی سایز خیلی بزرگ 31 سانتی متر است.

لطفا با شماره تلفن 42354310-021 داخلی 310 تماس حاصل فرمایید.

خیر، زمانی که مایعات دوران قاعدگی با اسانس‌های شیمیایی ترکیب می‌شوند موجب ایجاد بوی بد شده؛ بنابراین بهتر است لایه ی بیرونی نوار بهداشتی معطر نباشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بد در زمان پریود طبق توصیه های بهداشتی هر سه الی چهار ساعت نوار بهداشتی خود را تعویض کنید.

جهت حفظ بهداشت وعدم ایجاد مشکلات دستگاه تناسلی بانوان، پیشنهاد می‌گردد هر 3 الی 4 ساعت یکبار پد تعویض گردد.

نوار بهداشتی سافتکس از الیاف طبیعی پنبه و به صورت کاملا ارگانیک و ضد حساسیت تولید می‌شود و برای استفاده برای پوست‌های حساس نیز میباشد.

بهترین قیمت بازار، کیفیت عالی، سبد محصول کامل و تولید نواربهداشتی مناسب با انواع پوست‌های مختلف و متنوع، رضایت کامل مصرف کننده از پد، بسته بندی زیبا ، جذب مناسب ، سایز بندی مناسب با میزان خونریزی هر فرد